درباره پیوگان

درباره پیوگان

درباره پیوگان

پیوگان جامع ترین مجله اینترنتی عروس ایرانی است.این رسانه اجتماعی در سال 1396 با هدف ترویج فرهنگ ازدواج در سطح جامعه فعالیت خود را با رسانه پیوگان در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز نمود.در ابتدای راه هدف بیشتر راه اندازی یک وبسایت تخصصی در حوزه عروس بود.

این رسانه توسط خانم ویدا نوری نیری متولد تهران اداره میشو و با هدف اطلاع رسانی در حوزه ازدواج به سبک ایرانی،آموزش مسائل مربوط به ازدواج و فروش کالا های مورد نیاز عروسی فعالیت می نماید

هرچه روند فعالیت رسانه اجتماعی پیوگان افزایش یافت با توجه به استقبال عمومی که با مطالب انتشار یافته صورت گرفت اهداف تیم پیوگان جدی تر و با شاخ و برگ دهی به افکارمان پا به عرصه تولید محتوا و طراحی یک رسانه و پلتفرم اختصاصی در حوزه عروس و داماد ایرانی نهادیم.

قطعا در تمامی کسب و کار ها ابتدای راه بسیار سخت و دشوار است اما در نهایت ما به ایده اولیه و ساده خودمان رسیدیم.همان فرهنگ غلط ازدواج که به صورت روزافزون در بین جوانان ایرانی رشد کرده و به خانواده ها نیز کشیده شده است.

امروز با معضلات بزرگی روبرو هستیم.خارج از بحث مدیریتی که این روز ها در کشور به صورت گسترده در حال مطرح شدن است فرهنگ اشرافی گری و ساختن زندگی های سوپرلاکچری جوانان ایرانی را از رسالت اصلی زندگی انسان ها که تشکیل خانواده و رشد و تعالی انسانی فرسنگ ها به دور انداخته است.

با بررسی،ریشه یابی و تحلیل عوامل مختلف در این موضوع فعالیت خود را به صورت شخصی و بدون ارتباط با هیچ ارگان دولتی و نیمه دولتی و کاملا شخصی شروع کردیم و امیدواریم با تهیه و انتشار محتوای مناسب در جهت ترمیم فرهنگ دیرین و سنتی ازدواج ایرانی قدم خواهیم برداشت.

telegram-page-piogun

بستن