لباس عروس

لباس عروس های سری آرابلا از کمپانی مارچسا

نکاتی جالب درباره لباس عروس

لباس عروس های سری آرابلا از کمپانی مارچسا

در این مقاله قصد داریم علاوه بر معرفی لباس عروس های سری آرابلا از کمپانی مارچسا به نکاتی جالب در مورد لباس عروس بپردازیم.نکاتی که هر عروسی نیازمند دانستن آن هاست.پس این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

 

بودجه کافی را تعیین کنید

طبیعتا یکی از مهم ترین بخش های تهیه لباس عروس بودجه خرید آن است.در واقع شما نمیخواهید بیشتر بودجه عروسی خود را  برای خرید لباس عروس از دست بدهید.

بنابراین یکی از مهم ترین گام ها برای مدیریت عروسی تعیین بودجه تهیه لباس عروس پیش از تهیه آن است.قطعا تعیین بودجه پیش از خرید کمک شایانی به فروشنده لباس نیز خواهد کرد تا گذینه های بهتری را با توجه به بودجه شما معرفی کند.

پیش از خرید مدل لباس خود را انتخاب کنید

یکی دیگر از مهم ترین نکات در تهیه لباس عروس انتخاب آن پیش از خرید است.حتما در انتخاب با یک طراح لباس مشورت کنید و لباس انتخابی خود را حتما بپوشید و از شرایط پارچه مدل و دوخت آن اطمینان حاصل کنید.صرفا از روی عکس و مدل ها انتخاب نکنید.

اندام خود را در نظر بگیرید

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که چه لباسی باچه اندامی بیشتر سازگار است.یکی از نکاتی که خانم ها از لباس شب عروسی خود راضی نیستند عدم توجه آنها به اندام خود است.اکثرا خانم هایی که اندامی با پائین تنه چاق تری دارند باید از لباس هایی که از باسن به پائین شبیه به حرف A  هستند یا از دامن هایی که پف دار هستند استفاده کنند.

خانم هایی که اندامی مناسب تر دارند باید از لباس هایی با طرح ماهی یا پری دریایی استفاده کنند.در واقع شما باید به نکاتی همچون قد،وزن و حالت اندام دقت ویژه داشته باشید تا با کمک طراح لباس و فروشنده انتخابی مناسب برای رویایی ترین شب زندگیتان رقم بزنید.

و حالا اصل مطلب

حال به معرفی لباس عروس های سری آرابلا از کمپانی مارچسا میپردازیم که این کمپانی در اواسط سال 2019 این مدل ها را به نمایش عموم قرار داده است.

جهت تماشای عکس ها در ابعاد واقعی روی آن ها کلیک کنید

پیشنهاد ویژه پیوگان: لباس عروس های زیبای سال 2018 را در این مطلب ببینید

=========================================================

پیشنهاد ویژه پیوگان: لباس عروس های آنتیک سال 2018 را در این مطلب ببینید

=========================================================

لباس عروس های سری آرابلا از کمپانی مارچسا

telegram-page-piogun

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن