دامادکت وشلوار

مدل های کت و شلوار دامادی2108

مدل های کت و شلوار دامادی2108

در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع مدل های کت و شلوار دامادی2108 بپردازیم.اما در این مقاله به برند ها اشاره نمیکنیم و سعی داریم در مورد لیاس داماد در شب هیجان انگیز عروسی بپردازیم.

قطعا یکی از مهم ترین قسمت های تدارکات مراسم عروسی برای عروس و داماد انتخاب لباس برای این مراسم باشکوه است.انتخابی که میتواند سال ها در ذهن باقی بماند.

فکر که میکنم دقیقا همین نکته به خاطرم می آید که در مراسمی دامادی را دیدم که کت و شلواری ذغالی با یقه کت پهن و براق را با پاپیونی بسیار شیک ست کرده بود و با اینکه چندین سال از آن شب میگذرد به صورت کامل آن لباس را در ذهن خودم نگاه داشته ام.

در انتخاب کت و شلوار دقت کنید

دقت داشته باشید که تنها یک شب است که شما میتوانید همانند عروس خود بدرخشید .تمامی میهمانان شما در آن شب تنها و تنها شما دو نفر را می بینند.پس همانطور که در انتخاب لباس عروس با دقت و ظرافت عمل می کنید ،در انتخاب کت و شلوار شب عروسی خود دقت به خرج دهید.

ملاک های انتخاب کت و شلوار مناسب چیست؟

اولین ملاک برای تهیه کت و شلوار مناسب برای جاودانه ترین شب زندگی یک مرد،انتخاب بهترین برند برای تهیه این گذینه است.برند های مختلف در سطح جهان به طراحی و تولید کت و شلوار های رسمی و کلاسیک و همچنین اسپرت می کنند.با توجه به متر و معیار های ایرانیان در انتخاب لباس های ترک بند های بسیار زیادی از کشور ترکیه در این حوزه فعال هستند.

دومین ملاک در انتخاب کت و شلوار مناسب،رنگ آن است.دقت داشته باشید و کت و شلوار خود را با رنگ لباس عروس و همچنین رنگ پوست خود ست کنید.در حال حاضر اکثرا از رنگ مشکی برای کت و شلوار استفاده میکنن.رنگ های تیره به رنگ پوست سبزه و زد بیشتر می آید.

سومین ملاک در انتخاب کت و شلوار اندازه آن است.حتما قبل از خرید لباس را بپوشید و آن را در انواع موقعیت ها تست کنید.در هنگام نشستن وایستاده و در حالت های مختلف تست کنید تا در زمان مراسم دچار مشکلاتی از قبیل تنگی لباس نشوید.

ما در این مطلب سعی داشتیم چند نکته سطحی و مهم را به شما یادآوری کنیم ولی در مقاله های بعدی قطعا به صورت جدی و با نگاهی موشکافانه به تحلیل کت و شلوار و سایر ملزومات دامادی نیز خواهیم پرداخت.

مدل های کت و شلوار دامادی2108

حال سعی داریم تعدادی از مدل های کت و شلوار دامادی 2018 را خدمت شما بیننده محترم ارائه کنیم.پس تا انتهای مطلب ما را همراهی فرمائید.

مدل های کت و شلوار دامادی2108

مدل های کت و شلوار دامادی2108

مدل های کت و شلوار دامادی2108

مدل های کت و شلوار دامادی2108

مدل های کت و شلوار دامادی2108

مدل های کت و شلوار دامادی2108 مدل های کت و شلوار دامادی2108 مدل های کت و شلوار دامادی2108 مدل های کت و شلوار دامادی2108 مدل های کت و شلوار دامادی2108 مدل های کت و شلوار دامادی2108 مدل های کت و شلوار دامادی2108 مدل های کت و شلوار دامادی2108

امیدوارم مطلب فوق را مفید دانسته باشید.با به اشتراک گزاری مطالب وبسایت پیوگان ما را در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی ازدواج ایرانی همراهی و همیاری فرمائید.

telegram-page-piogun

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن