لباس عروس

لباس عروس های آنتیک سال 2018

مدل لباس عروس های کمپانی Yummi Katsura 2018

شگفت انگیز ترین لباس عروس آنتیک یامی کاتسورا

همانطور که میدانید کمپانی یامی کاتسورا یکی از معتبر ترین برند های تولید انواع لباس عروس آنتیک میباشد.این کمپانی چندین سال است که در حوزه طراحی و تولید لباس عروس های آنتیک فعالیت میکند.

امروز قصد داریم تا شما عزیزان را با جدید ترین مدل لباس عروس های این کمپانی آشنا کنیم.ولی قبل از اینکه بخواهیم عکس هایی از مدل های لباس عروس این کمپانی را برای شما به نمایش بگذاریم با تاریخچه این کمپانی آشنا شویم.

تاریخچه اولین لباس عروس آنتیک کمپانی کاتسورا

یامی کاتسورا متولد کشور ژاپن و فارغ التحصیل در دانشگاه کیوریتسو در رشته طراحی لباس عروس میباشد.او پس از گذراندن تکنیک ها و آموزش ها در هنر های زیبا راهی پاریس شد .

در سال 1964 کاتسورا اولین سالن لباس عروس خود را افتتاح کرد.که در آن سال اولین نمونه مزون تخصصی لباس عروس محسوب میشد.

کاتسورا نویسنده اولین کتاب عروسی در ژاپن بود و شو های بسیار زیادی که تا آن روز نمونه آن دیده نشده بود در کشور ژاپن برگزار کرد.

تاریخچه اولین فروشگاه لباس عروس آنتیک کمپانی کاتسورا

در سال 1981 یامی کاتسورا در جهت رشد و توسعه کسب و کار خود ،راهی کشور های آمریکا،انگلستان،فرانسه و ایتالیا شد و با برگزار کردن نمایشگاه های مد در زمینه طراحی و تولید لباس عروس فعالیت خود را ادامه داد.

بسیاری از فروشگاه های معتبر فروش لباس عروس در کشور های مختلف مانند برگ دورف گود من ،فیفت اونیو،هنری بندل،نیمان مارکوس و کمپانی ساکس  لباس عروس های خود را از کاتسورا خریداری میکنند.

موزه عروس کاتسورا

در سال 1988 کاتسورا اولین موزه عروس را در شهر کوبه با هدف معرفی هنر طراحی لباس عروس و با همکاری چندین کمپانی معتبر اروپائی راه اندازی نمود.کاتسورا امروز یکی از معتبر ترین برند های طراحی و تولید آنتیک ترین لباس عروس های دنیا میباشد.

در ادامه به نمایش چند نمونه از لباس عروس های این کمپانی معتبر خواهیم پرداخت.

لباس عروس آنتیک سال 2018 کمپانی کاتسورا

لباس عروس آنتیک سال 2018 کمپانی کاتسورا

لباس عروس آنتیک سال 2018 کمپانی کاتسورا


پیشنهاد میکنیم مطلب مربوط به زیباترین لباس عروس های سال 2018  را مطالعه نمائید

لباس عروس آنتیک سال 2018 کمپانی کاتسورا

لباس عروس آنتیک سال 2018 کمپانی کاتسورا

همراه پیوگان باشید

امیدواریم این مطلب مفید واقع شده باشد.پیشنهاد میکنیم سایر مطالب مرتبط با این موضوع را در انتهای همین مطلب دنبال فرمائید.


telegram-page-piogun

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن