آداب همسرداریروانشناسی بعد از ازدواج

نکته‌های حیاتی برای ایجاد محبت در زندگی زناشویی

نکته‌های حیاتی برای ایجاد محبت در زندگی زناشویی

اگر میخواهید بتوانید معنی و مفهوم واقعی ایجاد محبت در زندگی زناشویی را درک کنید نیازی نیست حتما دانش تخصصی داشته باشید.فقط کافی است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

نکته‌های حیاتی برای ایجاد محبت در زندگی زناشویی

ويژة آقايان:

جمله‌های‌ کلیدی برای جذب همسر زندگی زناشویی را بايد چون نهالى دانست كه لازم است تمام تمهيدات را به‌كار بست تا اين نهال سست و شكننده، حفظ و بارور شود و به درختى تناور تبديل گردد و ريشة آن، در اعماق جان زن و مرد نفوذ كند.

پیشنهاد ویژه پیوگان:مطلب راز های داشتن زندگی بینظیر را مطالعه فرمائید

 آن‌چه در این میان دارای اهمیت می‌باشد، محبت و شيوه‏ هاى صحیح ابراز آن است. محبت بين زن و مرد، اكتسابى‌ست، بدين معنا كه هم زن و هم مرد، بايد شيوه‏هاى ابراز آن را آموزش ديده، تمرين كنند و به‌كار برند.

در این قسمت به جمله‌های کلیدی که بیان آن‌ها از زبان آقایان به همسرشان در نکته‌های حیاتی برای ایجاد محبت در زندگی زناشویی پراهمیت می‌باشد می‌پردازیم.

روز خوبی داشتی؟

هنگامی‌كه از همسر خود در مورد چگونگی گذراندن روزش پرسش می‌كنید، برداشت او این خواهد بود كه شما انسان بافكری هستید و مشتاق‌اید بدانید او ساعات كاری خود را چگونه سپری كرده است.

این سؤال، به همسر شما مجوز آن را خواهد داد كه مدّتی در مورد كوچك‌ترین اتفاقاتی كه برایش افتاده، صحبت نماید (پس برای مدت زمانی طولانی، آمادة نشستن و شنیدن داستان‌های او شوید.

نکته‌های حیاتی برای ایجاد محبت در زندگی زناشویی

او به فکر شما اهمیت میدهد

همسر شما، به آن‌چه كه در فكر شما می‌گذرد، توجه زیادی دارد. با این عمل، به او فرصتی می‌دهید تا با گفت‌وگو، شما را به‌عنوان محرم ‌اسرار خود در نظر بگیرد.

اگرچه ممكن است بیش از زمانی كه انتظار دارید، مجبور به شنیدن صحبت‌هایش شوید، اما وقتی تمام شد، او علاقه‌مند به صحبت در مورد شما خواهد بود.

تو زیباترینی

همان‌طور كه مشخص است، این جمله به او می‌رساند كه برای شما جذاب است. از طرف دیگر، باعث افزایش اعتمادبه‌نفس در او خواهد شد. شما به همسر خود اطمینان می‌دهید که به او علاقه دارید.

این تحسین و تعریف بسیار مهمی در دنیای زنانه محسوب شده و امتیاز شما را در نزد همسرتان، ارتقای چشم‌گیری خواهد داد. همچنین بیان این جمله، به او تفهیم می‌كند كه شما تا چه حد برایش ارزش قائل هستید.

در مورد (هرچیزی) چه احساسی داری؟

پرسیدن این سؤال، به همسرتان نشان می‌دهد كه شما خالصانه برای احساسات او اهمیت قائل هستید. زن‌ها عاشق بیان احساسات‌شان در مورد هر موضوع قابل تصوری می‌باشند.

این سؤال، بیان‌گر جنبة مهربانی و دلسوزی یك فرد است. وقتی همسرتان درمی‌یابد كه شما توجه‌تان را به او مبذول داشته‌اید، او نیز متقابلاً احساسات خود را با شدت بیش‌تری، اهداء خواهد نمود.

نکته‌های حیاتی برای ایجاد محبت در زندگی زناشویی

تو واقعاً زرنگ و باهوشی

با تصدیق نمودن هوش و ذكاوت او، این مفهوم را می‌رسانید كه علاوه‌بر محاسن ظاهری، متوجه ذهن و فكر توانمندش نیز شده‌اید. همسر شما با شنیدن این جمله، در مورد همة جوانب زندگی خود، احساس رضایت و خشنودی خواهد نمود.

این سخن، نشانة احترام از طرف شما برای همسرتان محسوب می‌گردد. زن‌ها، عاشق مردان صمیمی و خوش‌قلب می‌باشند و هیچ‌چیزی بهتر از بیان و تشخیص هوش و ذكاوت آنان، نمی‌تواند صفات عالی شما را آشكار نماید.

پیشنهاد ویژه پیوگان:مطلب راز های داشتن زندگی بینظیر را مطالعه فرمائید

می‌خواهم همه عمرم را با تو سپری كنم

هنگامی‌كه این جمله را بیان می‌دارید، او را به تداوم تعهدتان، مطمئن می‌سازید و به‌تبع، همدلی همیشگی او را خواهید داشت.

تو بهترین دوست منی

به این معنی است كه برای رابطه‌تان ارزش قائل هستید و مایل‌اید كارهایی را به همراه او انجام دهید كه مردان دیگر ممكن است قادر به انجام آن‌ها نباشند.

همسرتان بعد از شنیدن این جمله، پیوستگی مقاومت‌ناپذیری با شما پیدا خواهد نمود. این جملات، شما را در نظر او به‌جای یك فرد عادی، به انسانی جذاب تبدیل می‌كند.

نکته‌های حیاتی برای ایجاد محبت در زندگی زناشویی

نکته‌های حیاتی برای ایجاد محبت در زندگی زناشویی

تو یك مادر ایده‌آل خواهی شد (يا هستي)

اغلب زن‌ها آرزو دارند كه روزی بچه‌دار شوند. هم‌چنین بیش‌تر مواقع با خود كلنجار می‌روند كه آیا در این راه موفق خواهند بود یا نه. با گفتن این جمله، به او اطمینان می‌دهید كه به‌طور حتم به هدفش خواهد رسید.

به‌علاوه با ارضای نیازهای درونی‌اش، باعث آرامش و تسكین او می‌شوید. بیان این كلمات از زبان شما به‌عنوان یك همسر، او را تبدیل به خوشحال‌ترین انسان روی زمین خواهد نمود.

تو زندگی منو كامل می‌كنی

این جمله می‌گوید كه او، تنها فرد مورد علاقه‌ی شماست. همة زن‌ها دوست دارند این جمله را از زبان شوهرشان بشنوند. بیان این عبارت، به مفهوم آن است كه همسر خود را به‌طور كامل پذیرفته‌اید و او مکملی همیشگی برای شماست.

به این‌ترتیب در همسرتان، احساسی لذّت‌بخش و پایدار به‌وجود خواهد آمد. این جمله تأکید می‌کند كه شما در زندگی، به او نیاز داشته و نمی‌توانید بدون او به زندگی ادامه دهید. زن‌ها از شنیدن چنین جملاتی، بسیار دلگرم می‌گردند.

پیشنهاد ویژه پیوگان:مطلب راز های داشتن زندگی شاد را مطالعه فرمائید

دوستت دارم

این جملة دوكلمه‌ای معروف و كوتاه كه همگی ما برایش اهمیت بسیار زیادی قائل‌ایم، می‌تواند تأثیر شگرفی به همراه داشته باشد. هر روز چندین‌بار این جمله را برای همسرتان تكرار نمایید چراکه گفتن این عبارت به او، باعث روشن نگاه داشتن شعله‌های آتشی می‌گردد كه همیشه نیاز به برافروزی دارند.

اگر در بین شما، كسانی هستند که تا به حال این جمله را به همسرشان نگفته‌اند، بدون تردید، آن را بیان كنید. وقتی اثر شگرف این جمله را در همسرتان ببینید، هرگز از تکرار آن کوتاهی نخواهید کرد.

telegram-page-piogun

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن