روانشناسی قبل از ازدواج

نشانه های عاشق شدن

نشانه های عاشق شدن

شما با افراد بسياري برخورد كرده و در تماس بوده‌ايــد، اما اخيـراً بـا شـخـصـي روبـرو شـده‌ايـد كـه احـســـاس متفاوتي نسبت به وي داريد، ولي مطمئن نيستيد كه او همان شخصي است كه دنبالش بوده‌ايد. براي رسيدن به جواب خود در اين قـسـمـت ۱۰ عـلامـتـي كـه نـشـان مي‌دهد عاشق او شده‌ايد را مي‌خوانيد.اگر میخواهید نشانه های عاشق شدن را بدانید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید

پیشنهاد ویژه پیوگان:مطلب مربوط به روش های شادتر زیستن را مطالعه فرمائید.
===========================================================

Signs of falling in love

ديگر به ياد نامزد (يا همسر) قبلي خود نيستيد.


معمولاً بعد از برهم خوردن يك رابطه تا زماني طولاني طرفين به يكديگر فكر مي‌كنند و اغلب به اين مي‌انديشند كه آيا راه درستي را انتخاب نموده‌اند يا خير. بسته به مدت زمان با هم بودن اين شك و ترديدها بيشتر نمايان مي‌شوند.

از زماني كه او را ديده‌ايد، ديگر فكر برگشت به نامزد پيشين خود را به سر راه نمي‌دهيد و تمايلي به برقراري رابطة مـجدد نـداريد. فكر كنيد، نامزد قبلي شما ديگر مانند گذشته برايتان جالب نيست.

نمي‌توانيد به او فكر نكنيد.


فكر شما سـراسـر از يـاد و انـديـشة اوسـت. بـي‌دليـل به فـكر شـما مـي‌آيد و از خود مي‌پرسيد كه آيا به اندازة نصف اندازه‌اي كه به او فكر مي‌كنيد، او به شما فكر مي‌كند؟ در شگفتيد كه در ذهن او چه مي‌گذرد يا حتّي فكر تماس گرفتن با او به سرتان مي‌زند (اما به‌دليل ترس از نپذيرفتن او، از اين كار خودداري مي‌كنيد).

 اما وضعيت وخيم‌تر مي‌شود. با دوسـتان خـود بيرون مي‌رويد و به چيزي در ويترين مغازه نگاه مي‌كنيد و به اين مي‌انديشيـد كه او تـا چه اندازه به آن شيء بخصوص علاقمند است.

اگر او آخرين چيزي است كه پيش از خواب به فكر شما مي‌آيد و اوليـن چيـزي اسـت كه بعد از بيدار شدن به ذهن شـما خطور مي‌كند و حتّي چندين‌بار رؤياي او را ديده‌ايد، ديگر لازم نيست ادامة اين مقاله را بخوانيد تا بفهميد عاشق شده‌ايد يا نه!!! (البته براي اطمينان بيشتر ادامه دهيد.)

پیشنهاد ویژه پیوگان:مطلب مربوط به نکته های حیاتی برای تقویت رابطه  را مطالعه فرمائید.
===================================================================

براي او اهميت ويژه‌اي قائل‌ايد.

اگر عاشق كسي باشيد، دوست داريد هـمـه‌چـيز در مورد او بدانيد: اين‌كه او كيست؟ به چه چيز فكر مي‌كند و چه چيز او را مي‌خنداند و … به او و احساساتش واقعاً اهميت مي‌دهيد.

اگر به فردي علاقة حقيقي داشته باشيد، اگر او روز بدي داشته باشد و يا به خاطر موضوعي ناراحت باشد، شما نيز غمگين و پريشان مي‌شويد.

شخصيت و خصوصياتش براي شما فريبنده و دلربا است.


حركات او هنگام غذا خوردن، قدم زدن، صحبت كردن و هم‌چنين عادت‌هايش در انجام كارها براي شما  شادماني فراواني به دنبال خواهد داشت.

او چيزهايي مي‌گويد كه باعث تمايزش با ديگران مي‌شود، و شما اين را دوست داريد. علّتش را نمي‌دانيد، ولـي دانـسـتـن‌اش نـيـز بـرايـتان اهـميتي ندارد. شما او را به همين صورتي كه هست دوست داريد.

ارتباط تنگاتنگي با او داريد.


شما نمي‌توانيد عاشق كسي باشيد كه با او هيچ سنخيتي نداشته باشيد. اگر شمـا و او در يك طول موج قرار داشته، و عقايد مشابهي داريد، اين يك نشانة محكم محسوب مي‌گردد. هم‌فكر بودن در مسائل گوناگون، گرفتن تصميمات مشابه و يكسان حاكي از آن است كه مي‌توانيد عاشق او باشيد.

افراد ديگر، زياد به چشمتان نمي‌آيند.


با اين‌كه ممكن است نتوانيد از براندازكردن يك زن يا مرد زيبا كه از كنار شما رد مي‌شود صرفه‌نظر كنيد، هنگامي‌كه عاشق باشيد، ديگر رادار شما براي رديابي ديگران خوب كار نكرده و بقيه در مقايسه با فرد مورد علاقه شما جالب نخواهند بود.

بعلاوه مانند قبل تمايلي به گپ زدن با جنس مخالف – جز او – نخواهيد داشت.به‌تدريج احساس خواهيد كرد كه او تنها فرد مورد توجه شما در يك جمع است و كسي است كه به دنبالش بوده‌ايد.

پیشنهاد ویژه پیوگان:مطلب مربوط به نکته های ساختن یک زندگی عاشقانه  را مطالعه فرمائید.
====================================================================

عاشق وقت گذراندن با او هستيد.


اين مسئله‌اي واضح ولي در عين حال بااهميت است. شما به‌دنبال ديــدن او هستيد و مهم نيست كه هر دوي شما چه كار خواهيد كرد. اخيراً قـدم زدن بـا او، زيـباترين راه گذراندن يك بعدازظهر است. بعلاوه وقتي كه از او دوريد، آرزو مي‌كنيد كه پيش شما بود.

مطابق با ميل او رفتار مي‌كنيد.


سعي مي‌كنيـد با اين‌كه برخي از كارها مثل رفتن به كتابخانه يا نمايـشگاه براي شما خوشايند نـيسـت، ولـي بـه‌خاطـر خـواسـتة او بدون جبهه‌گيري و مخالـفـت به انجام آن‌ها بپردازيد. متوجه خواهيد شـد كه خـود را با اميال و برنـامه‌هاي او وفــق داده و در موارد گوناگون همراهي‌اش مي‌كنيد.

Signs of falling in love

اولويت‌هاي ديگر، عقب‌نشيني مي‌كنند.

شما عادت كرديد ظهرها به باشگاه ورزشي برويـد، امـا اگـر او بـراي ناهار وقـت داشـت، ترجيح مي‌دهيد با هم به رستوران برويد. شما ديـگر مـانند گذشته آن آدم سخت‌كوشي نيستيد كه كارهاي ناتمام خود را آخر هـفـتـه‌ها با خودش بـه خـانه مـي‌آورد تـا آن‌ها را انجام دهد.

بجايش ترجيح مي‌دهيد آخر هفتة خود را با او بگذرانيد.ليست كارهاي روزانه كه هميشه اصرار در انجام دادن آن‌ها داشتيد، اكنون به علّت با او بودن ديگر رونقي ندارد و توجهي به آن نمي‌شود.

شما به آينده‌اي فكر مي‌كنيد كه او نيز جزيي از آن است.


در ذهنتان با او آينده‌اي نامحدود داريد. اين آينده فقط محدود به آخر اين هفته نمي‌شود، بلكه ساليان سال ادامه خواهد يافت. وقتي براي سفر بعدي خود برنامه‌ريزي مي‌كنيد، به اين فكر مي‌كنيد كه براي ماه عسل با او خواهيد بود.

هنگامي‌كه براي سه ماه بعد به يك جشن عروسي دعوت مي‌شود، با اين‌كه سه ماه مانده، از اكنون از او مي‌خواهيد كه همراه شما در آن مراسم شركت كند.

telegram-page-piogun

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن