آموزش مسائل زناشویی

نکاتی بسیار مهم که در شب زفاف باید به آنها توجه کرد

نکاتی بسیار مهم که در شب زفاف باید به آنها توجه کرد

در این مقاله کوتاه قصد داریم به نکاتی بسیار مهم که در شب زفاف باید به آنها توجه کرد بپردازیم.پیشنهاد میکنیم در 3 دقیقه این مطلب را مطالعه فرمائید.

پیشنهاد ویژه پیوگان:هورمون های زنانه و مردانه چیست  را حتما مطالعه کنید

در بعضی از موارد مرد و زنی که برای  اولین بار در مقابل هم عریان میشوند (که البته در شب اول عریانی کامل نباید اتفاق بی افتد)  اگر ایراد و عیب جسمی داشته باشند از نشان دادن آن به یکدیگر خجل مش شوند.

کوچکترین اشتباه در تذرک معایب جسمی،ممکن است موجب عوارض روحی یک طرف و اختلالات جنسی در آینده گردد.باید دانست عاملی که در جاذبه ی جنسی بین دو نفر بیشتر عوامل اخلاقی و روحی است نه اندام کامل و بدون عیب،زیرا سلیقه ی اشخاص و مقتضیات زمان و مکان فرق می کند.

نکاتی بسیار مهم که در شب زفاف باید به آنها توجه کرد

نکاتی بسیار مهم که در شب زفاف باید به آنها توجه کرد

بعضی شوهران در شب زفاف یا حتی در شب های بعد به علت روحی،هیجان و شادی بیش از حد موفق به عمل جنسی نشوند.اطلاع از این مسئله برای دختران اتخاذ تدابیر لازم برای رفع اشکالات فوق و تشویق مرد به انجام عمل ضروری است.

در صورتی که مردی به همسر آینده خود از نظر سلامت بکارت اطمینان ندارد یا مشکوک است ،بهتر است او را قبلا به نزد پزشک زنان برده و از چگونگی مسئله به طور روشن اطلاع حاصل کند.

پیشنهاد ویژه پیوگان:خیال بافی جنسی چیست؟  را حتما مطالعه کنید

به همین علت ،اطلاع از وضع اجتماعی و اخلاقی همسر ،پیش از ازدواج  ضروری است.گاهی لازم است برای اینکه دختر در هنگام اولین مقاربت احساس درد نکند،پرده بکارت را با مالیدن روغن مخصوص بی حس کرد و سپس به انجام عمل مبادرت نمود.

اولین تماس جنسی بهتر است که همراه با آرامش روانی باشد.لزوما ارتباط جنسی واقعی نمی تواند ،توجیه علمی و عملی داشته باشد.

جذف موانع جسمی برای برقراری ارتباط،به صورت قانون نبوده و تنها توجیه عرفی و اجتماعی دارد.در عوض صبر و حوصله به خرج دادن و ابراز محبت و دوستی و عشق به همسر چاره اصلی می باشد.

telegram-page-piogun

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن