لباس عروس

لباس عروس باید دارای چه ویژگی هایی باشد

نکاتی حیاتی برای انتخاب لباس عروس

لباس عروس باید دارای چه ویژگی هایی باشد

در این مقاله قصد داریم درباره اینکه یک لباس عروس باید دارای چه ویژگی هایی باشد صحبت کنیم.همیشه و در هر شرایطی خرید لباس برای ما امری ساده بوده و با انتخاب سریع لباس مورد نظرمان را تهیه نموده ایم.

اما چیزی که باید شدیدا به آن توجه کنیم آن است که بحث تهیه لباس عروس امری کاملا متفاوت از سایر خرید های ما در طول کل عمرمان میباشد.

چرا که فقط و فقط یکبار در طول زندگی مان این لباس را خواهیم پوشید و خواهیم درخشید.(البته با دسته ای از انسان ها که چندین بار ازدواج می کنند کاری نداریم)

لباس عروس های سال 2018 کمپانی کاتسورا

لباس عروس باید دارای چه ویژگی هایی باشد 

مد امسال را بپوشید

اولین نکته در انتخاب لباس عروس  تهیه این لباس با مد روز است.هرگز به دنبال مد های سال های گذشته نروید و با گشتن در مزون های لباس به دنبال تهیه مدل های روز و سال باشید.

کاملا مشخص است که هیچ خانمی دوست ندارد که لباس عروسش مد سال های گذشته باشد که به طور مثال اقوام بگویند لباس عروسش مدل امسال نیست و سال های قبل مد بوده و این برای عروس خانم های جوان نوعی خودزنی محسوب میشود.

در سال 1397 لباس عروس های یقه دلبری و آستین دار و دنباله دار مد شده است و این مدل به نسبت سایر مدل های سال های گذشته تغییرات چشمگیری را در خود داشته است.سعی داریم در ادامه این مطلب نمونه هایی از این مدل ها قرار دهیم.

لباس عروس های سال 2018 کمپانی کاتسورا

قبل از تهیه لباس کفش خود را تهیه کنید.

همیشه در نظر داشته باشید که بعد از تهیه لباس عروس نمی توانید آن را با خود به فروشگاه های کفش ببرید و با کفش آن را بپوشید.

همیشه قبل از تهیه لباس عروس به سراغ تهیه کفش بروید چرا که در طمان تهیه لباس عروس میتوانید کفش خود را با خود همراه ببرید و در زمان پرو لباس عروس کفش های خود را بپوشید و حتی اگر میخواهید لباس عروس خود را بدوزید میتوانید همیشه کفش خود را برای هرچه زیباتر شدن لباس و کفش خود همراه داشته باشید.

لباس عروس باید دارای چه ویژگی هایی باشد

اگر در قسمت بالاتنه درشت هستید 

اگر در قسمت بالاتنه درشت اندام هستید از لباس هایی با بالاتنه کوتاه و چسبان استفاده کنید و در قسمت پائین تنه از دامن های فنری و پف دار استفاده کنید.با این ترکیب لباس اندام شما متناسب تر دیده خواهد شد.

اگر دارای گردن کوتاهی هستید

اگر دارای گردن کوتاه هستید به هیچ عنوان از لباس هایی با یقه ی بسته استفاده نکنید.بهترین انتخاب برای شما انتخاب لباس با یقه باز است که گردن شمارا کشیده تر نشان میدهد.

زیباترین لباس عروس های سال 2018

قد و قامت خود را در نظر بگیرید

یکی از مهمترین نکاتی که اغلب عروس خانم ها به آن توجهی ندارند انتخاب لباس عروس بدون توجه به قد خود و اندامشان است.صرافا از روی زیبایی لباس عروس به انتخاب آن نپردازید.

به طور مثال خانم هایی که داری قامت بلندی هستند میتوانند از لباس های مدل پرنسس و پفی استفاده کنند.که در صورت داشتن اندامی گلابی شکل با پائین تنه درشت تر این مدل در اندام شان بی نظیر خواهد بود.

ما در رسانه اجتماعی پیوگان قصد داریم با ارائه نکات مهم در حوزه های مختلف و تخصصی درباره عروس ایرانی و همچنین تمامی موارد مرتبط با عروسی فرهنگ ازدواج را در ایران ارتقاع دهیم.

telegram-page-piogun

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن