آموزش مسائل زناشویی

خیال بافی جنسی چیست؟

خیال بافی جنسی چیست؟

در این مقاله کوتاه قصد داریم به اینکه خیال بافی جنسی چیست؟ بپردازیم.پیشنهاد میکنیم با صرف 3 دقیقه از وقت خود این مطلب بسیار مهم را مطالعه فرمائید.

خیال بافی و خیال پروری به هنگام بیداری و هوشیاری پدیده ای است که در دوران جوانی بسیار شایع است و گاهی صورت بیمار گونه و غیرعادی پیدا میکند.

پیشنهاد ویژه پیوگان:مقاله ی رشد جنسی و عوامل ظهور را حتما مطالعه کنید.

پسران در این دوران ،گاهی خود را در نقش یک شخصیت برجسته مجسم میکنند که دست زیر بازوی بانویی انداخته و وارد مجلسی می شوند و همه در برابر برازندگی او و زیبایی بانویش کلاه از سر بر می دارند و یا سر تکریم فرود می آورند.

گاه نوجوان خود را در نقش یک بند باز یا شناگری کاهر مجسم می کند که با ماه پیکری به شنا مشغول است و یا چنین در خیال می پروراند که فلان دخترک را به اتاق خود برده و با زبان بازی مشغول رام کردن اوست.

What is sex fantasy?

خیال بافی دختران

دختر نیز تجسم می کند که لباس عروسی به تن دارد و شاهزاده ای از دیار دیگر به خواستگاری او آمده است و یا با این که به عنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب شده است و خبرنگاران و عکاسان پیوسته از او عکس می گیرند .

اما اینگونه خیال بافی ها همیشه جنبه ی شهوت انگیز ندارند و در امور نامربوط به پدیده های جنسی نیز رخ می دهند .چنین پیداست که خیال پروری راهی برای گریز از اضطراب ها و تنش های گوناگون است و با آن ،فرد لااقل مدتی در آرامش و بی نیازی به سر می برد.

ولی خیال بافی ،گشتن به دنبال گربه سیاه شانس در اتاقی تاریک است که وجود ندارد.در حالی که چشمان بسته است و ذهن تاریک.خیال بافی بیش از حد نیز نشانه ای بیمارگونه است و مقدمه ی بعضی از انواع جنون جوانی دیده می شود.

لیکن تعیین اینکه خیال بافی تا چه حد طبیعی و تا چه حد غیر طبیعی است بسیار دشوار است.یک معیار اصلی برای اینکه دختران از زندگی واقعی دورترند و با وقفه یا عدم انجام وظایف زندگی روبرویند خیال بافی بیشتر آنها نسبت به پسران است.

پسران زودتر عاشق می شوند و در عشق پایدارند ولی دختر ها دیر عاشق می شوند و زود فارق میشوند.

پیشنهاد ویژه پیوگان:هورمون های زنانه و مردانه چیسترا حتما مطالعه کنید.

telegram-page-piogun

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن